.site-title a, .site-description { color: #2a2a2a; }
Avm ModelleriAvm Alışveriş Merkezleri Modelleri Fiyatları

Ev Shop Borç Ödeme , Ev Shop Banka/PTT Taksit Ödeme

Ev Shop Borç Sorgulama

Ev Shop Ödeme Seçenekleri konusunda son zamanlara kadar sadece mağazalardan direkt ödeme seçeneğini kullanırken son 1 haftadır bankadan yani banka hesap numarasına havale seçeneğini ve ptt şubelerinden posta çeki numarasına para yatırma seçeneğini kullanmaktadır.

Ev Shop İnternetten Borç Ödeme konusunda bir araştırma içindeyseniz sizler için yukarıda paylaştığımız resimde de göreceğiniz Garanti Bankası IBAN numarasına borcunuzu ödeyebilirsiniz. Ev Shop Bankadan Borç Ödeme seçeneğini kullanırken açıklama kısmına borçlu kişinin adı , soyadı , tc numarası ve iletişim numarasını yazmayı kesinlikle unutmayın.

Ev Shop Ptt Borç Ödeme seçeneğini kullanacaksanız eğer yine yukarıda resimde paylaştığımız Posta Çeki Numarasına taksit miktarınızı yatırabilirsiniz. Açıklama kısmına borçlu kişinin adı , soyadı , tc numarası ve iletişim numarasını yazmayı kesinlikle unutmayın.

Ev Shop Taksit Ödeme işlemini yapmadan önce Ev Shop müşteri hizmetlerini arayarak resimdeki hesap numaralarının hala kullanılabilir olduğunun teyidini almadan ödeme yapmayın sonuç itibariyle sonrasında siz uğraşacaksınız.

Ev Shop Banka Hesap Numarası / Ev Shop PTT Posta Çeki Numarası

Ev Shop Borç Sorgulama

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir