.site-title a, .site-description { color: #2a2a2a; }
Avm ModelleriAvm Alışveriş Merkezleri Modelleri Fiyatları

Asya Avm Online Taksitli Borç Ödeme

Asya Avm Taksit Ödeme işlemini mağazalara gitmeden yapmak isteyenlerin sayısında ciddi anlamda bir artış olunca mağaza yönetimi bu konu üzerinde titiz bir çalışma başlatarak dört dörtlük olmasa da müşterilerin bir nebze olsun işini göre Asya Avm Borç Ödeme Yöntemleri sunulmuştur.

Asya Avm Borç Ödeme
Asya Avm Online Taksitli Borç Ödeme

Asya Avm Ödeme Kanalları ;

Mağazalara gitmeden ödeme yapmak istiyorsanız eğer size 2 farklı seçenek sunulmaktadır. Her ikisinde de kesinlikle çok fazla bir çaba sarf etmeniz gerekmiyor.

Asya Avm Bankadan Taksit Ödeme : firmanın açmış olduğu hesap numarasına taksit tutarınızı açıklama kısmına tc kimlik numaranızı yazarak Akbank hesaplardan ücretsiz diğer bankalardan eft ücreti karşılığında borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Asya Avm PTT’den Borç Ödeme : Herhangi bir postane şubesine giderek firmanın posta çeki numarasına taksit tutarını açıklama kısmına tc numaranızı yazarak gönderebilirsiniz.

Asya Avm Banka Hesap Numarası ;

AKBANK

Asya Alışveriş Merkezleri Tic. Ltd. Şti.

IBAN : TR 2400 0460 0036 8880 0002 4098
 : 0036
 : 24098

Asya Avm Posta Çeki Numarası ;

PTT HESABI

Asya Alışveriş Merkezleri Tic. Ltd. Şti.
 : 6083993

Yukarıda yazan banka hesap numarasına yada posta çeki hesabına taksit ödemeden önce hesapların değişip değişmediğini firmanın resmi sitesinden öğrenin ve ödeme yaptığınızda kesinlikle makbuzu saklayınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir