.site-title a, .site-description { color: #2a2a2a; }
Avm ModelleriAvm Alışveriş Merkezleri Modelleri Fiyatları

Senet Sepet Avm Online Taksit Ödeme ve Borç Sorgulama

Senet Sepet Avm Online Taksit Ödeme ve Borç Sorgulama işlemleri konusunda büyük bir değişime giderek devrim niteliğinde bir olaya imza atmıştır. Bir çok büyük şirketin dahil olamadığı internetten kredi kartıyla taksit ödeme seçeneğini sunmuş olan Senet Sepet Avm online borç sorgulama imkanını da müşterilerine sağlamıştır.

Senet Sepet Avm Taksit Ödeme
Senet Sepet Avm Online Taksit Ödeme ve Borç Sorgulama

Senet Sepet Avm Borcumu Nasıl Öğrenirim ?

Senet Sepet Avm İnternetten Borç Sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız eğer ihtiyacınız olan tek şey tc kimlik numaranız olacaktır. Sizlere aşağıda verdiğimiz adresten giriş yaparak orada Tc kimlik numaranız yazan kısmı doldurun ve borç sorgula düğmesine basın. Karşınıza direkt olarak o tc numarası ile ne kadar borcunuz olduğu çıkacaktır.

Senet Sepet Avm İnternetten Borç Sorgulama

Senet Sepet Avm İnternetten Taksit Ödeme

Mağazaya olan taksitli borcunuzu internetten kredi kartı yardımıyla mağazalara gitmeden ödemek istiyorsanız eğer yapmanız gereken size aşağıda adresini paylaştığımız internet sitesine girmeniz ve buraya tc kimlik numaranızı girmeniz sonrasında borç sorgulama butonuna basmanız gerekmektedir böylece mevcut borcunuz çıkacak ve ödemek istediğiniz taksiti seçenek ödemenizi gerçekleştireceksiniz.

Senet Sepet Avm Taksit Ödeme
Senet Sepet Avm Taksit Ödeme

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir